masz pytania? Zadzwoń
chętnie doradzimy:
74 843 91 62
  • HDS 10/20-4 M (promocja Stare na Nowe)

HDS 10/20-4 M (promocja Stare na Nowe)

  • 19 507,80 zł z VAT
  • Bez podatku: 15 860,00 zł, nie zawiera kosztów wysyłki
  • Dostępność: W magazynie
  • Kod produktu: 1197


Klasa średnia to urządzenia wysokociśnieniowe przeznaczone do usuwania szczególnie uciążliwych zabrudzeń i pracy w trudnych warunkach.


Urządzenie posiada tryb eco!efficiency, po wybraniu którego podgrzewa wodę do temperatury 60 °C. Pozwala to nie tylko na skuteczne usuwanie silnych zabrudzeń, ale i na oszczędność paliwa, zużycie którego spada wówczas o około 20%. Urządzenie przeznaczone jest do czyszczenia w budownictwie, rolnictwie, przemyśle, transporcie i motoryzacji. Nowy system podawania środków zmiękczających wodę zabezpiecza urządzenie przed podaniem niewłaściwie dobranego środka (urządzenie identyfikuje go za pomocą specjalnego chipu zamontowanego w butelce). Pokrętło umożliwia łatwe i precyzyjne dozowanie środka czyszczącego z obu zbiorników w zależności od bieżącego zapotrzebowania. W pozycji „0” przez system ciśnieniowy płynie czysta woda. Kontrolki na tablicy sygnalizują m.in. poziom oleju, paliwa, środka zmiękczającego wodę czy brak jednej fazy, znacznie ułatwia to obsługę urządzenia. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. Bezawaryjną i bezpieczną pracę zapewnia system tłumienia drgań SDS, który redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia. W standardzie pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force Advanced. Technologia EASY!Force redukuje siłę potrzebną do utrzymania spustu pistoletu do zera. Dodatkowo urządzenie posiada system mocowania wyposażenia EASY!Lock pozwalający 5x szybciej zmieniać wyposażenie niż tradycyjny system gwintów.


CECHY I ZALETY

Wydajne Maksymalna wydajność Bezpieczne użytkowanie
W trybie eco!efficiency urządzenie podgrzewa wodę do temperatury 60°C. Dzięki eco!efficiency oszczędzasz paliwo - nawet o 20%. Wysokowydajna technologia palnika. 4-biegunowy, wolnoobrotowy silnik chłodzony powietrzem. Silnik chłodzony wodą zapewnia wysokie osiągi i niezawodność. Dokładny filtr wody montowany na wejściu chroni pompę przed zanieczyszczeniami z wody. Czujnik temperatury spalin wyłącza silnik przy temperaturze przekraczającej 300°C, zapewniając bezpieczeństwo użytkownikowi. SDS redukuje pulsacje ciśnienia w układzie wysokociśnieniowym urządzenia i przez to wydłuża żywotność wszystkich elementów pompy po stronie wysokociśnieniowej.

Wygodne w przechowywaniu

Bezpieczne miejsce do przechowywania akcesoriów i środków czyszczących.

Praktyczne uchwyty na obudowie.

Mobilne

Duże koła.

Zaczepy na urządzeniu pozwalające bezpiecznie je zamontować podczas transportu.

Udogodnienia w obsłudze pomagają pokonać przeszkody terenowe np. krawężniki.

Oszczędza energię i czas: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force i system mocowania wyposażenia EASY!Lock

Praca bez zmęczenia: pistolet wysokociśnieniowy EASY!Force

System mocowania wyposażenia EASY!Lock: trwały i wytrzymały.


ZASTOSOWANIA

Czyszczenie pojazdów

Czyszczenie wyposażenia i maszyn

Czyszczenie warsztatów

Czyszczenie na zewnątrz

Czyszczenie warsztatów naprawczych

Czyszczenie fasad

Czyszczenie basenów

Czyszczenie obiektów sportowych

Czyszczenie w procesie produkcji

Czyszczenie linii produkcyjnych

Dane techniczne
Temperatura maks. (°C) 80 - 155
Ciśnienie robocze (bar/MPa) 30 - 200 / 3 - 20
Wydajność tłoczenia wody (l/h) 500 - 1000
Moc przyłącza (kW) 7,8
Napięcie (V) 400
Rekomendowany maksymalny czas pracy (ilość godzin/dzień) 3 - 4 h
Ciężar (kg) 171
Zużycie paliwa (kg/h) 6,4
Zbiornik paliwa (l) 25
Wyposażenie
Kabel zasilający 5 m
Cechy i zalety Zbiornik na środek czyszczący, środek zmiękczający oraz zbiornik paliwa napełniane z zewnątrz; Panel kontrolny z diodami sygnalizującymi; 3-tłokowa pompa osiowa, z tłokami z tulejami ceramicznymi; Automatyczne obniżanie ciśnienia po wyłączeniu urządzenia; Układ kontroli serwisowej z wyświetlaczem LED; Dwa zbiorniki na detergenty; Zabezpieczenie przed pracą na sucho;
Akcesoria w zestawie z urządzeniem Pistolet spryskujący, EASY!Force Advanced; Wąż wysokociśnieniowy, 10 m; Lanca spryskująca, 1050 mm; Dysza power; Dysza parowa; Wtyczka ze zmiennikiem biegunów (trójfazowe);

Napisz opinię

Proszę się zalogować lub zarejestrować aby dodać opinię

Kompatybilne urządzenia

Produkty powiązane:

Jesteśmy autoryzowanym serwisem urządzeń marki Kärcher.

Naprawiamy urządzania domowego użytku oraz profesjonalne. Świadczymy usługi serwisowe z dojazdem do Klienta.

Tel. 74 843 91 62

Porównanie produktów (0)